| 0506 354 18 99 - 0539 845 10 10 | Online İletişim: destek@minoxidilsatis.org |
Minoxidil Şampuan


Minoxidil Şampuan saç üzerine etkileri asırlardır bilinen ve klinik-bilimsel olarak kanıtlanan çeşitli bitki ve vitamin komplekslerinden özel formüle edilerek hazırlanmış, tamamen doğal saç bakım ürünüdür...

Minoxidil Şampuan tamamen bitki ve bitki özlerinden üretilmiş kortizonsuz bir preparattır. Tahriş ve Yanma yapmaz. Kafa derisinde oluşan pullanma ve kepeklenme saçların dökülmesine sebeb olur. Minoxidil Şampuan içerisinde bulunan bitki ve bitki özleri sayesinde kıl kökünü besleyerek dökülen saçların hızla çıkmasına yardımcı olur. Ayrıca iyi bir saç bakım ürünüdür. Saçlarınızı derinlemesine besler kırılganlığını azaltır.

Minoxidil Şampuan, bitki ekstratları yerine saç köküne direk etki yapan organik bitki hidrosolleriyle hazırlanmış özel bir üründür. Organik hidrosol, dünyada yeni teknolojiyle ortaya çıkan bir damıtma yöntemiyle işlenmeden ve filtre edilmeden elde edilen bitki özsularıdır. Bu yöntemde kesinlikle petrol türevi yağ çözücü solventler kullanılmaz.

Bitkilerin içerisindeki tedavi edici bileşenlerin yapısal etkileri ancak bu teknikle korunabilmektedir.Minoxidil Şampuan 20 yılı aşkın süredir yapılan çalışmaların sonucunda tamamen zararlı sentetiklerden arındırılmış organik bitki hidrosolleriyle (distile özsular) uyumlu özel bir yöntem ve formülle hazırlanmıştır.Tam organik hidrosolün doğal yapısındaki vitamin ve mineraller kısa zamanda saç dokusuyla birleşerek cilde hiçbir yan etki oluşturmadan iyileşme sürecini hızlandırır.Saçlı deride oluşabilecek dökülme , aşırı yağlanma, kepeklenme, kuruluk, sedef, egzama ve cansızlık gibi sorunların doğal olarak çözümlenmesine yardımcı olur.

Organik bitki hidrosolü sayesinde saçlara doğal bir hacim ve parlaklık kazandırır.Kür halinde minoxidil losyon ile kullanıldığında kalıcı çözümlere daha kolay ulaşılır. Ürünümüz orjinaldir.Ve orjinalliği garanti kapsımındadır.Ürünümüz açılmadığı takdirde 3 gün içerisinde kargo ücreti ödenmek suretiyle şartsız koşulsuz iade edilebilir.

Minoxidil %5

    1 kutu minoxidil sipariş ver 2 kutu minoxidil sipariş ver 3 kutu minoxidil sipariş ver 4 kutu minoxidil sipariş ver 6 kutu minoxidil sipariş ver 6 kutu minoxidil sipariş ver

     


    Minoxidil şampuan sipariş ver Lana şampuan sipariş ver Ginsen şampuan sipariş ver

Radian Massage CreamMassage Cream Ağrı Kremi

Bel,boyun,kireçlenme, ağrılarına mükemmel çözüm !

Ginseng ŞampuanSaç Dökülmesini Önleyen Şampuan

Dökülen saçlarınızı dökülmesini önler ve bakım yapar.

Lana ŞampuanBeyaz Saçlara Son!

Saçınızı ve sakalınızı siyahlaştırır ve canlı bir görünüm kazandırır.